“Aydın Interiors, zarif ve çağdaş bir dünyadan söz eden aile şirketidir. Yarım asrı aşkın faaliyet tutkusuyla birleşen endüstriyel malzemeler, doğal malzemeler ve zanaat tekniklerinin özel kombinasyonlarının sağladığı yaratıcı potansiyel yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada tanınan bir stile hayat verdi.”
https://www.aydininteriors.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/arrows-e1692182851303.png
https://www.aydininteriors.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/Aydin-Ergin-1.jpg

Tarihçe

1950 yılında Aydın Ergin tarafından kurulan Aydın Interiors şu anda Muhsin Ergin ve M. Can Ergin ile birlikte ailenin üçüncü kuşak yöneticileri tarafından çizgisini korumaya devam ediyor. Aydın Interiors yarım asrı aşan tecrübesiyle yaşam alanlarında estetiğin, ergonominin ve kalitenin hissedildiği mekanlar tasarlıyor. Farklı geçmişlere sahip mimarlar ve tasarımcılar iç ve dış mekan mobilyaları dünyasına geniş bir yelpazede uzanan koleksiyonlar oluşturmak için Aydın Interiors ile birlikte işbirliği yapıyor.
Çağdaş bir konfor için en uygun çözümleri önermeyi amaçlayan Aydın Interiors aralıksız bir araştırma, detaylara gösterilen özen ve yenilikçi işçilikle mekanları şekillendirmeye devam ediyor.
Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Ergin şirketin misyonunu şöyle tarif ediyor “Amacımız müşterilerimizin uzun yıllar kullanıp üzerine hatıralarını işleyecekleri mobilyaları onlara armağan etmek. Bu nedenle geleceğin mobilyalarını üretmek için yolumuza daha heyecanlı daha yaratıcı ve daha güçlü olarak devam ediyoruz.

Değerlerimiz

Aydın Interiors üretim kapasitesi ve yüksek teknik bilgisi, iş süreçlerinde, yeni nesil makinelerin kullanımıyla beraber sürekli yeniliğe önem verir. Bütün bunlar, Aydın Interiors’u el becerileri ile ileri endüstriyel teknolojiler arasında var olan birliğin sözcüsü yaptı; dikkatini malzemelerin araştırılmasına, kalitelerine ve özlerine saygı duymanın yoluna kaydırdı.

En çeşitli ilhamlara sahip malzemeleri uyumlu ve orijinal bir şekilde birleştirebilen ürünlere hayat vermek imzamız oldu.

https://www.aydininteriors.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/Kurumsal-1.jpg

Malzemeler

Aydın Interiors’un bir diğer gücü de detaylara gösterilen titizlik ve büyük bir ustalıkla işlenmiş malzemelerin kullanımıdır. Aydın Interiors, farklı geçmişlere sahip malzemeleri kullanır; doğal, çağdaş, egzotik… Onları geliştirmek amacıyla içsel niteliklerine tam olarak saygı gösterir. Ayrıca, yeni nesil malzemeler, geleneksel malzemelerle bir araya getirilerek, baştan çıkarıcı ve şiirsel kalırken, yenilikçi ve beklenmedik bir ürün yelpazesi sunar.

https://www.aydininteriors.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/Kurumsal-2.jpg